Inauguracja 2020

Ułatwienia:

Spotkanie inauguracyjne tradycyjnie odbyło się w Spółdzielni Socjalnej „Podkówka”. Burmistrz Artur Grabczyk oraz dyrektor Ośrodka Pomocy Józefa Bernecka przywitali Seniorów, życzyli, aby zajęcia przyniosły im jak najwięcej przyjemności i radości. Żeby tą radością i uśmiechem zarażali innych, dawali przykład swoim sąsiadom, znajomym i namawiali do aktywnego spędzania czasu.

Przy kawie i słodkościach Seniorzy, uczestnicy z lat ubiegłych dzielili się wspomnieniami ze spotkań. Wspomnienia wracały dzięki przygotowanej prezentacji. Na ekranie przewijały się setki zdjęć z prowadzonych warsztatów czy „Dnia Seniora”. Padały też słowa podziękowań dla burmistrza i Ośrodka za realizację takich działań, za to, że „ktoś o nich myśli”.

Pracownicy socjalni zapoznali Seniorów z katalogiem zaplanowanych warsztatów. Większość zajęć będzie powtórzonych z lat ubiegłych – zajęcia kulinarne, komputerowe, sportowe, plastyczne, teatralne, edukacyjne, ale także w bieżącym roku zostaną wzbogacone o kurs fotograficzny, spotkania integracyjne - międzypokoleniowe. Na niektóre zajęcia seniorzy będą mogli zabrać swoje dzieci, wnuki i razem spędzić czas.

Jeżeli z bogatego katalogu Senior nic nie wybierze,  to w każdy poniedziałek i środę będzie miał możliwość przyjścia do Koła „na kawkę i pogawędkę”.

 

Przejdź do

 

Rodzina 500+

Odnośniki


WUP w Krakowie

Projekty

Małopolski Tele-Anioł